• PARTY-EFFECT.CZ

Před Svatbou

X

Tip #1

Jak vybrat zásnubní prsten?


Zásnubní prsten je pro žádost o ruku tím nejdůležitějším, proto jeho výběr rozhodně nepodceňujte.
Vybrat zásnubní prsten není jednoduché. Obzvlášť proto, že muži jej vybírají sami, bez jejich drahých poloviček. Zásnubní prsten musí ženu překvapit a přesto vypadat tak, jak si jej vysnila. Není to lehký úkol, navíc jej bude žena nosit každý den. Musí vyjadřovat její styl, hodit se k jejímu outfitu a přesto z ní udělat královnu.

Jak vybrat zásnubní prsten?
Jak vybrat svou svatební barvu?

Tip #2

Jak vybrat svou svatební barvu?


Barvy volte podle svého vlastního vkusu, svatba je VÁŠ velký den. Nebojte se experimentovat, zkoušejte netradiční barevné kombinace. V roce 2015 mělo svatbu ve fialové barvě nespočet párů, ale kolik jich mělo třeba svatbu v červenočerné? Pokud jste odvážní a chcete vaše hosty překvapit, jděte vlastní cestou – vyplatí se to. Na vaši svatbu pak nikdo nezapomene. Tradice říká, že nevěsta by neměla mít svatební šaty ve fialové nebo modré barvě – tyto dvě barvy symbolizují modřiny a neštěstí.

Tip #3

Jak se připravit na schůzku s floristkou?


V prvé řadě je nejdůležitější na takové schůzce trvat! Pokud zavoláte do květinářství, řeknete „chci svatební kytici z červených růží“ a oni na to „tak jo, vyzvedněte si ji ráno v den svatby“, tak rychle smažte toto číslo ze svého telefonu a volejte jinam. Pro správný výběr květin, barvy, velikosti a stylu svatební kytice je nezbytné, aby k osobnímu setkání došlo. Dobrý florista vám předloží prezentace svých prací, předloží katalog květin, kde si budete moci vybrat mezi jednotlivými druhy a odstíny také s vámi projde možnosti výzdoby svatební hostiny, aut, styl kytic pro maminky nebo svědkyně, podobu korsáže pro ženicha, svědky, tatínky a spoustu dalších drobných maličkostí. Pokud budete chtít ozdobu do vlasů z živých květin, je potřeba přinést s sebou fotografii účesu i líčení. Florista vám navrhne i možnost květinového polštářku na prstýnky nebo okvětní plátky růží na házení.

Jak se připravit na schůzku s floristkou?